sterdent

Chirurgia stomatologiczna w Warszawie


Chirurg szczękowy w Warszawie


Chirurgia stomatologiczna jest ścisłą dziedziną stomatologii, w ramach której wykonywane są różne zabiegi w obrębie jamy ustnej. Jest to przede wszystkim usuwanie zębów. W naszym gabinecie zajmujemy się ekstrakcją zębów bez i z dłutowaniem, zszywaniem ran, ale również ściąganiem szwów. Działamy kompleksowo, dlatego oferujemy również zabieg wycięcia kieszonki czy podcięcia wędzidełka.

Co ważne, podejmujemy się również skomplikowanych zabiegów, takich jak usuwanie ósemek: także zatrzymanych. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które zapewniają precyzję. Nie musisz obawiać się bólu podczas zabiegów, ponieważ pacjentom gwarantujemy skuteczne znieczulenie. Przeprowadzane przez nas zabiegi chirurgiczne na stałe usuwają problemy związane ze stanami chorobowymi, ale również mogą stanowić przygotowanie do innego leczenia, na przykład wstawiania protez zębowych.


Jak pracuje chirurg szczękowy?


Na samym początku chirurg szczękowy musi przeprowadzić diagnostykę problemu. W naszym gabinecie znajduje się nowoczesna maszyna do wykonywania zdjęć RTG, co umożliwia nam postawienie precyzyjnej diagnozy. Dopiero później możemy przejść do planowania leczenia. Na każdym etapie rozmawiamy z pacjentem i informujemy go o przebiegu oraz przewidywanych kosztach zabiegów. Przede wszystkim podczas usuwania zębów aplikujemy znieczulenie miejscowe, dzięki czemu możesz być pewien, że w trakcie usuwania czy innych działań nie będziesz czuł bólu.

sterdent

Polityka prywatności